Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа
