Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
