Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Severity
bg: Строгост
