Watchdog Search (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
