Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Log
af: Logboek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
