Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
