Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Log
gl: Rexistro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Icon
gl: Icona

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
