Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Type
he: סוג

en: Log
he: יומן פעילות

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Icon
he: סמל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
