Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Log
hu: Napló

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Icon
hu: Ikon

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Severity
hu: Szint

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
