Watchdog statistics (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ
