Watchdog Statistics (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Log
lt: Įrašas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
