Watchdog Statistics (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Log
lv: Žurnāls

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Icon
lv: Ikona

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Severity
lv: Smagums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
