Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Log
es: Registro

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: Icon
es: Icono

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: Page
es: Página

en: Filter
es: Filtro

en: Severity
es: Gravedad

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Message count
es: Cuenta de mensajes

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
