Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Log
eu: Log-a

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Desc
eu: Beheraka

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
