Watchdog Statistics (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Log
fr: Journal

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Icon
fr: Icône

en: Statistics
fr: Statistiques

en: User
fr: Utilisateur

en: Filter
fr: Filtrer

en: Severity
fr: Importance

en: Sort by
fr: Trier par

en: Message count
fr: Nombre de messages

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
