Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Log
ja: ログ

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Icon
ja: アイコン

en: Statistics
ja: 統計

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Severity
ja: 重大度

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
