Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Icon
pt: Ícone

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Utilizador

en: Page
pt: Página

en: Filter
pt: Filtro

en: Severity
pt: Severidade

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
