Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Severity
sl: Resnost
