Watchdog statistics (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Янзы

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Message
mn: Чагаа

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Page
mn: Арын

en: Filter
mn: Шүүрээри
