Watchdog Statistics (1.0.1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Type
de: Typ

en: Log
de: Protokoll

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Icon
de: Symbol

en: Statistics
de: Statistiken

en: User
de: Benutzer

en: Page
de: Seite

en: Severity
de: Schweregrad

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Message count
de: Nachrichtenzähler

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
