Watchdog Statistics (1.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།
