Watchdog Statistics (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
