Watchdog Statistics (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Log
oc: Jornal

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Severity
oc: Importància

en: Sort by
oc: Triar per

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
