Watchdog Statistics (1.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
