Watchdog Statistics (1.0.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
