Watchdog Statistics (1.0.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Log
ca: Registre

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Icon
ca: Icona

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Message count
ca: Missatges

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
