Watchdog Statistics (1.0.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Icon
nl: Pictogram

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Severity
nl: Ernst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
