Watchdog Statistics (1.0.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Log
pl: Dziennik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Icon
pl: Ikona

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Severity
pl: Priorytet

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Message count
pl: Liczba wiadomości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
