Watchdog Statistics (1.0.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Log
ca: Registre

en: Date format
ca: Format de la data

en: Message count
ca: Missatges

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Date sort
ca: Ordenació per data
