Watchdog Statistics (1.0.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Log
es: Registro

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Message count
es: Cuenta de mensajes

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Date sort
es: Ordenamiento por fecha
