Watchdog Statistics (1.0.5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Log
fr: Journal

en: Date format
fr: Format de date

en: Message count
fr: Nombre de messages

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Date sort
fr: Tri par date
