Watchdog Statistics (1.0.6) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Log
de: Protokoll

en: Date format
de: Datumsformat

en: Message count
de: Nachrichtenzähler

en: Timezone
de: Zeitzone

en: Date sort
de: Datumssortierung
