Watchdog Statistics (1.0.6) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Log
ru: Журнал

en: Date format
ru: Формат даты

en: Message count
ru: Количество сообщений

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Date sort
ru: Сортировка по дате
