Watchdog Statistics (1.0.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Log
uk: Журнал

en: Date format
uk: Формат дати

en: Message count
uk: Лічильник повідомлень

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Date sort
uk: Впорядкування за датою
