Watchdog Statistics (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain
