Watchdog Statistics (1.0.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Icon
jv: Ikon

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
