Watchdog Statistics (1.0.6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Log
pl: Dziennik

en: Date format
pl: Format daty

en: Message count
pl: Liczba wiadomości

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Date sort
pl: Sortowanie po dacie
