Watchdog Watchdog (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: n/a
fi: ei mitään

en: Line
fi: Rivi

en: Function
fi: Funktio

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
