Watchdog Watchdog (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: File
nl: Bestand

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Line
nl: Lijn

en: Function
nl: Functie

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).
