Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: File
ar: ملف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Line
ar: السطر

en: Function
ar: الوظيفة

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
