Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: n/a
ca: n/d

en: Line
ca: Línia

en: Function
ca: Funció

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
