Watchdog Watchdog (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: File
cs: Soubor

en: n/a
cs: není

en: Line
cs: Řádek

en: Function
cs: Funkce

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
