Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: File
be: Файл

en: n/a
be: [няма]

en: Line
be: Радок

en: Function
be: Функцыя

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
