Watchdog Watchdog (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: File
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: Line
et: Rida

en: Function
et: Funktsioon

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
