WAT WAT (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
