WAYF (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Icon
ar: أيقونة

en: User
ar: المستخدم

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.
