WAYF (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
