WAYF (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: First name
bs: Ime

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
