WAYF (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: User
el: Χρήστης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
