WAYF (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Icon
et: Ikoon

en: User
et: Kasutaja

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Field mappings
et: Välja mappingud
